| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak to mě přinutila k druhé maturitní fotce moje maminka, prohlásila, že mi to tam ale vůbec nesluší, přinutila mě navlíknout se do jinýho oblečení (měli jsme jednotný vzhled fotky), osobně mě načesala a nechala udělat barevnou fotku, ta hnědá nebyla dost dobrá

aa úak s sebou nosila maturitní fotky nás dětí - fotky bráchů, jak měli s třídou, a moji barevnou jinou, a já jsem nesnášela ani svou maturitní fotku, protože se mamince nelíbila, ani tu její, protože ta mi připomínala, že na té první jsem nebyla dost hezkna tablu jsem měla tu hnědou, to jsem teda prosadila, ale víc se mi nepovedlo, já jsme ještě v těch 18 byla strašně blbá :)

a pak mi narostlo sebevědomí, prootže jsme si tou fotkou uvědomila, že takto žít nechci ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.