| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás v práci je to ještě horší. Tam je zlo každá, co má nad 35. Ony, mladice, jsou po všech stránkách úžasné a my, staré rašple, jsme líné, vyhořelé, trapné, škodná....
Jedna krasavice inteligentní je ještě dokonalejší než ty ostatní. Ač je ve 24 letech vyžranější než já ve 43 po 3 dětech, neustále všechny kripizuje. Naposledy o jedné padesátnici, která má normální štíhlou postavu, prohlásila, že na to, že chodí běhat, má tu prdel teda tlustou~8~ Je mi z nich na blití. Nechci se tvářit jako zapšklá stařena, co s nostalgií vzpomíná na mládí, ale my jsme se tak nechovali. Totéž mi říkala kámoška, která je dělnice. Mladé dámy ty 40leté stařeny, co by už měly uvolnit místo a zdroje mladším, ani nepozdraví (neodpoví na pozdrav). Nedělají to jen nám dvěma, chovají se tak obecně. Trochu hnusný trend. Ale dobře jim tak, brzo rozšíří řady odpadu.~4~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.