| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem na mrňouse pyšná furt. On je hrozně neochotnej zkoušet nový věci, takže jsem pyšná, kdykoli ho (či on sám se) přiměju něco novýho udělat... Přitom je to zlomek toho, co třeba jiný děti dělají běžně.

I blbý první sjetí tobogánu (u mě na klíně) jsem skoro obrečela. Přitom pro jiný děti je to aktivita k nadšení už o pár let dřív.

Podobně třeba jízda na kole a tak. (tj. ačkoli druhé děti ve třech letech jezdí s kolečkama a ve čtyřech bez koleček, své dítě jsem po dlouholetém zpracovávání přiměla poprvé šlápnout na kole s kolečkama v pěti a byla jsem děěěěsně hrdá. Ne proto, že by byl nějaký mimořádný talent, nebo že bych byla nekritická, ale prostě proto, že jen já vím, kolik úsilí je za tím "malým krůčkem pro lidstvo" schováno.)

Pak jsem pyšná na jeho znalosti v oblastech, které žere. Tam teda předčí naopak zas on všechny vrstevníky, byť to objektivně " k ničemu není".

Velký syn má objektivně slušné výsledky ve sportu, je na víceletém gymplu (byť učení je teda pro něj jako správného puberťáka v poslední linii), a je to hodnej a šikovnej kluk. Mám to s ním snazší, bo se vymezuje spíš proti svojí mamince, takže mě míjí i nějaké ty drzosti, škleby a odsekávání, takže se mi chce říct, že jsem na něj hrdá i za to, jak tu pubertu pěkně zvládá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.