| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Piti pro mimina s sebou, vetsi zvladnou caj na sjezdovce. Limo nekupuju.
Zimni boty po prezuti vetsinou muzes nechat v te pujcovne.
Kazdy mame sadu obleceni na lyze, termopradlo mame kazdy min dvoje, aby bylo na vymenu.
Rukavice dvoje, cepice dvoje pro deti,tlustsi a tenci. Plus dlouhy nakrcnik, mame takovy kombinovany, cast je fleece a cast tensi tkanina.
Obed v prazkacich. Nekomu treba staci jen polevka, hranolky, palacinka a pak velke jidlo vecer.
Na modrou asi po par lekcich v kidsparku. Mely teda vzdy nekolik hodin s instruktorem, takze se posouvaly vcelku rychle.
Tipy.. pro zacatek bych vynechala hulky, pri uceni spis prekazi. Nejake neskodne mlsani jako motivaci s sebou. Vyplati se privstat a zacit brzy, odpo byvaji sjezdovky dost rozryte. Dulezity je i den bez lyzi, alespon my ho potrebujeme, takze v pulce tydne zaradime uplne jinou aktiivitu, treba bazen.
Mladsi se uci druhym rokem, sjede modrou, pluhem, sem tam po mne udela i obloucek, neboji se, na pome jeste neumi, jezdime do Karlova na ctyrsedacku. Starsi lyzuje cca tretim rokem, lyzuje lip nez ja. Letos se naucila i na pome, nez jsem ja sjela velkou, ona si dala jeste pomu do pulky svahu a pak jsme se potkaly dole.. Ja se ucim v podstate druhym rokem, letos uz bez instruktora. Dost se bojim, takze sjezdovku beru zleva doprava, sice uz nepluzim, ale udelam obloucek a brzdim. Manzel lyzoval minuly rok skoro poprve a jezdi paradne... ja jsem ale marna.. ale uz mne nechyta panika, ze jedeme na hory, vratili jsme se po tydnu z Karlova a moc jsme si to uzili, se starsi jsme se i rano hecly abychom stihly manzestr, byla to parada.
Uzijte si to :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.