| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všední den, děti 13 a 17:
- 5:30 vstanu, v polospánku na sebe hodím "venčící" oblečení a jdu se psem.
- 6:00 při návratu houknu na děti, ať se vzbudí (pes je oblaží skákáním do postelí). Začnu chystat snídani, děti se pomalu připlíží do obýváku. Pak společně snídáme, povídáme si, pokud je manžel ještě doma, tak snídá s námi. Jak dojídáme, tak se jdeme oblékat, čistit zuby atp.
- 7:10 odcházíme z domu
- 14:30 obvykle přijde mladší dítě a jde se psem, pak přijdu buď já, nebo dcera
- odpoledne záleží na tom, jak má které dítě kroužek nebo trénink a na tom, jestli jsem v práci do večera nebo ne
- kolem 18:00 je hotová večeře, jak děti přichází, tak večeří. Pokud jsem v práci do večera, vaří dcera. Mezi osmou a devátou obvykle přijde manžel, nají se a zmizí do postele.
- uklízí se průběžně, každý den večer velím "uklidit pokojíček", zbytek zvládám udržovat průběžně. Prádlo řeším v pátek odpoledne (sušička hodně urychluje), v sobotu večer žehlím.
- 19:00 jdu se psem
- 20:00 děti si čtou, koukají na filmy atp., sprchují... usínají kolem deváté. Já obvykle do desíti dodělávám věci do práce a pak jdu spát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.