| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je různý. Každý třetí den slouží manžel 24h služby a od toho se odvíjí život naší rodiny. Fakt. 3/4 roku ten den jezdím z práce domů na kole (40km a víc). To je MŮJ den. Přes zimu máme režim jiný, já jezdím víc autem.
Vstávám hodně brzy - 4:10, 4:40, s mužem 5:20 - ale domů se dostávám celkem brzy , okolo 15,16h. Domů jezdím už s nákupem, vyklízí junioři - odmalička. Po návratu rychlá domluva co kdo má mít do školy. Odchod na kroužky od 16:30 - kdo nejde, jde se mnou ven na běžky, na kolo, na inline. Starší syn se mnou běhá, mladší chodí víc na fotbal. Po návratech domů, já úklid, svačiny, popř. teplá večeře. Kontrola úkolů, pokud chtějí. Umýt, lehnout.
Dneska sem přijela v půl čtvrté, kafe s mámou, se synem pak běžky, návrat s čelovkou, mladší na tréninku. Sraz doma v půl sedmé. Večeře, učení. Už hodinu čumi do kompu,uklizeno, hotovo. Jooo, ještě mi dopírá druhá dnešní pračka. Tak ještě pověsit. A spát kolem 22h, ráno mám ve 4:10 budíček.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.