| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo a můj denní režim - ráno vstává muž po 5, vypraví se, on snídá doma, takže uvaří čaj a dá ohřát mlíko na kakao klukům, a většinou mi nakrájí chleba nebo i rohlíky, aby mi trvalo kratší dobu chystání svačin do školy, já vstávám kolem 6, abysme si nepřekáželi v koupelně
on odchází přibližně v 6

já se vytočím v koupelně, dám si čaj, nachystám svačiny pro smečku a sobě, zmizím z domu ve 3/4 na 7
kluci vstávají pár minut před 7, jak to dělají netuším, ale 7:20 vybíhají všichni z domu na autobus a stíhají ho
venčení psa má každý jedno ráno v týdnu, pravidelně

vracím se někdy ve 2, někdy ve 4, někdy taxikařím už cestou z práce, jinady až z domu, třeba dnes jsem byla doma už po 2, ale pak jsme jela ve 3 pro syna do hudebky, před půl 5 jsem vezla druhýho do ZUŠky, v půl 6 pro něho a dalšího na angličtinu, v půl 7 jsem jela do angličtiny vyzvednout. Ony u nás totiž nejezdí téměř vůbec autobusy a do města je to daleko, přece jenom ty 3-4 km nejsou žádná sranda, když se ještě mají učit neo dělat něco, nést housle a podobně

mezi tím jsme odhazovala sníh, protože kluci venčili psa a měli další povinnosti do školy, a večerní venčení jsme si užila já, dobrovolně. Manžel není dnes na noc doma, je v práci

večer většinou pomůžu někomu z kluků s něčím do školy, poslouchám hraní na nástroje, povídáme si...
pak kolem 8 večeře, zahnat nejmladšího do postele a mám konečně volno, že bych se třeba podívala na něco do práce? nebo že bych žehlila? nebo třeba sedět tady a konečně nic nemuset? jak kdy

máš pocit, že se mi do toho vejde úklid? fakt ne :)))
jsme ráda, když zvládnu nádobí, večer kluci, ale odpoledne já, přece jen oni mají víc práce na odpoledne než já a navíc si u toho můžeme klidně povídat, dělat úlohy s malým, probrat cokoliv, rozdat práci když je potřeba třeba vynýst smetí

úklid je přes týden nemožný

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.