| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás toho manžel dělá taky celkem dost...ale pracuju na plný úvazek - dlouhý/krátký týden, takže dva dny jsem celé pryč a pak dva dny mám celé volné...tudíž některé dny manžel vyzvedne a obstará odpoledne a večer syna .....ráno vozím syna do školy MHD já - vstáváme v 6:30, odcházíme v 7:15...vstaneme, vyvětráme, usteleme, já pak dělám snídani (čaj nám vaří chvíli předtím manžel, než jde do práce) a připravuju svačinu, syn se nasnídá, já se mezitím obleču a upravím, pak jde do koupelny on, obleče se, já mezitím opláchnu nádobí od snídaně a odcházíme...Když mám práci, tak ze školy jedu rovnou do práce, vracím se před devátou večer...syn na mě čeká, jdeme si spolu chvíli číst a pak spát, já se pak najím, připravím něco na ráno - oblečení, věci na snídani na linku apod. a sednu si třeba k PC nebo televizi...Syna vyzvedává ze školy manžel nebo babička....Ve dnech, kdy mám volno, tak ráno odvezu syna do školy, pak se vracím domů, doma uklidím a udělám všechno, co je potřeba, oběhnu nějaké pochůzky nebo nakoupím, některé dny si někam dopoledne vyrazím - třeba s mamkou na nějakou výstavu, na kafe apod...v poledne, nebo odpoledne (když má syn kroužky) pro něj jedu do školy, přijedeme domů, pokud má úkoly, tak si je udělá a pak máme do večera volno - buď jsme venku, nebo si děláme něco doma...víkendy mám jednou za 14 dní pracovní (komplet celý den pryč oba dny), o volných víkendech vyrážíme někam na výlety, nebo na nějaké zajímavé akce ve městě, na procházky nebo jsme jen tak doma nebo na zahradě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.