| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem na rodičáku, čtyři děti, dvě ve škole, dvě doma. Ráno vstává první manžel, zatopí odejde do práce, vstávám já, připravím snídani školním dětem plus svačina do školy, budím děti, podepíšu co jsem nepodepsala večer, naložím všechny do auta, vezu do školy, cestou zpět drobný nákup. Doma snídaně menší děti plus já, následuje kolečko- ustlat, posbírat špinavé prádlo po domě, pračka, sušička, skládám to co se usušilo přes noc, vařím oběd, snažím se několikrát týdně něco upéct, při tom si trochu hraju s dětmi, někdy něco tvoříme, ale většinou mi "pomáhají". Někdy běhám po úřadech, dělám velký nákup, někdy se na všechno vykašlu a nedělám nic. Přehodím myčku, oběd, jedu pro školáky, uspím mimino, školáci se naobědvají, něco mi povykládají, následuje odpolední rozvoz na kroužky, každý den je to trochu jinak, ale každý den něco. Mezitím se snažím o poklizení bordelu a otření největší špíny (většinou neúspěšně), pomůžu s úkoly, pokud potřebují, školáci cvičí na klavír, musím stát nad nimi, odklánět útoky mimina, několikrát týdně s nejstarším procvičuji Scio testy na osmiletý gympl. Přichází manžel, diví se, co jsem za celý den dělala, když to tu vypadá "takhle", odpadne na gauči. Dělám večeři, následuje scéna kolem čištění zubů a odchodu včas do postele, manžel uklidí kuchyni, nandá myčku, já přehodím pračku, v deset odpadne mimino, do dvanácti si užívám ten klid, něco přečtu, občas překládám, dělám daňové přiznání atd., odpadnu já, třikrát kojím a je ráno. POslední dva měsíce mi chodí dvakrát týdně na dvě hodiny pomoc paní umýt WC, koupelny, vyluxovat a vytřít. Stejně je to tu druhý den večer hrozný, ale alespoň špína se drží na únosné hladině.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.