| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

withep,

já dělám věci, které nepotřebují dotovat nebo teda ne nějak konkrétně, takže buď na to potřeby mám (knihy na čtení, studium, s náměty a nápady na všechno možné), nebo to dokupuju průběžně (většinou ty věci z papírnictví).

Nejvíc času asi trávím vymýšlením a vyráběním pomůcek a zábav do školy. To není proto, že musím, mě to prostě baví, naplňuje, uspokojuje. Je to můj největší zájem. No a pak ta vzduchovka a střílení, což je ale mimo téma "neutrální dárek".

No možná by šla nějaká sada na pinčes....píšu si.

Taky hodně čtu (jak jsem psala, skoro pořád to samé, jenže "to samé" znamená stovky knížek, jen je prostě točím dokola - jen Bigglesů mám 90, k tomu Foglar, Kája Mařík, Donald Westlake, Miroslav Kapek, Herriot, Stanislav Rudolf plus jednotlivosti z oblasti literatury pro děti a mládež, plus jednotlivosti z oblasti literatury pro dospělé, plus knihy psané autisty....), řeším hlavolamy a logické úlohy....a taky hraju PC hry, když fakt nemám chuť na "hodnotnou" zábavu. No a chození venku taky netřeba financovat.

To není o tom, že bych neměla čím vyplnit volný čas....já jen k tomu vyplňování prostě nic extra nepotřebuju. Spektrum mých zájmů je široké, jen zcela mimo běžné zájmy běžných dospělých žen ~d~.

Jo a kurzy jsou problém časově, ze školy mě neuvolní a prázdninové školy jsou za víc, navíc to znamená si fakt něco napevno vybrat a objednat už teď (později bude plno), což zatím nelze (nemáme ještě dořešeno, jestli a kdy někam pojedeme). Takže tohle je záležitost příležitostná. Kdybych měla nějaký konkrétní v plánu, byl by příspěvek na něj fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.