| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty myšlenky je třeba aktivně zahánět a myslet na něco, co ti zlepší náladu. Já to znám. Nikdy jsem se sobě nelíbila, ale fakt až tak hodně, že mi to někdy působilo a působí psychické obtíže. Přitom se mužům líbím a hodně. Za svůj život už mě pozvalo na rande dost mužů, tolik, že jiné ženě by to stačilo k tomu, aby jí ženské sebevědomí narostlo až do nebe. Na mě to neúčinkuje, vím, že se líbím, že mám pár kamarádů, kteří mě mají už dlouhou dobu rádi, že když potkám ctitele, co mu svítily oči před deseti lety, tak to tam pořád je a vidí to i nezávislí pozorovatelé, že se se ke mě chovají jako k princezně. Už na škole se mi stávalo, že mi někdo přišel s tím, že se mu už dva roky líbím a že teď sebral odvahu ... Muži mi říkají krásné věci o tom, jaká jsem :-). Říkají to mým kamarádkám, u kterých sondují, jestli mě můžou oslovit. A kamarádky mi to pak tlumočí. Proč to píšu. Jako léčba zvenku to nepomáhá~:(. Já se pořád cítím tak, jak se cítím. I když se na mě kouká největší krasavec v hospodě tak, že se okolí otepluje:-). Za ty roky jsem pochopila, že já své sebevnímání nezměním, i když hlava se snaží, a snáší mi důkazy o mé přitažlivosti. S nikým o tom nemluvím, protože to vypadá, že si říkám o lichotky a pochlebování. Naučila jsem se přijímat lichotky a myslím si své, nikomu to už nevyvracím. Dříve jsem dokonce dělala takové hlouposti, že jsem začala vypočítávat své nedostatky, abych dotyčného nebo dotyčnou přesvědčila, že fakt hezká nejsem~:-D. Prostě musíš víc věřit manželovi, než sama sobě:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.