| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, já to Spirále psala proto, aby si uvědomila, že to je v její hlavě, stejně jako pohled na vlastní štíhlost. Já už jsem srovnaná a nemám takové záchvaty odporu k vlastní osobě jako dříve, nebylo to v rovině, jako že bych na sebe koukla, a řekla si, no tady by to chtělo trochu přidat a tady ubrat. Byla jsem skutečně na psychiatra. Probrečela jsem třeba půl dopoledne, že jsem hnusná a nikdo mě nemá rád, pak šla na akci s holkama ze školy, kde ony měly svého nejoblíbenějšího asistenta na katedře, po kterém všechny šílely a odmítla ho, protože prostě proč by mě takový chlap chtěl, že jo, a hlavně po chvíli se mnou by poznal, jaká jsem ve skutečnosti a přešlo by ho to. Ustát ten pocit odporu až sebenenávisti, když on mi začal říkat ty hezké věci a já mu nevěřila. To fakt odradí každého, nikdo nechce uklidňovat hromádku nervů a přesvědčovat ji, že se mu fakt líbí. A když se necítíš ve svém těle hezky, tak ani neumíš přijímat všechny ty projevy okolo, včetně sexu. Takže já už pak odmítala kluky ze strachu, že se pak budu cítit hrozně, protože oni na mě poznají, že se tak cítím a nebude jim se mnou příjemně. Navíc tím jak nejsem nijaká kráska (subjektivní ženské hledisko mých kamarádek, podle kterých jsem taková normální, nic zvláštního, malý prsa, nevýrazný obličej, problematická pleť s viditelnými póry, sem tam beďar, jen ten úúúsměv:-)), tak to všichni mysleli vážně, nejsem typ úlet, ale taková ta milá holka, se kterou je sranda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.