| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To sice nevím, možná ne, ale dá se to asi zkoušet.
Já myslela že už nezhubnu, nabrala jsem bohužel po hormonech a pak mi zůstaly ty zatracený těhotenský kila, a ne a ne se toho zbavit. Asi je to i věkem, už to prostě není co to bejvalo a já bohužel neměla na nějaký diety nikdy moc sebekázeň, a taky jsem už dost líná na pravidelný pohyb a co si budeme povídat tahat s těma kilama tomu nepřidá.

Nicméně loni jsem vyzkoušela proteinovou dietu a fakt jsem poměrně dost zhubla. A to jsem ani nepěstovala žádný pohyb (nedávám to moc z časových důvodů notabene v zimě), ale plánuju se na jaro polepšit.

Hodně asi tedy udělal ten režim a to dávkování. Co mi vyhovuje že je to i vcelku dobrý, některý věci hodně dobrý, takže velká askeze není nutná, což mi vyhovuje. Nehladověla jsem u toho, což je dobrý, akorát teda bylo těžký překonat ten absťák po cukru a pečivu.

Ale pak jsem našla konečně náhradu za cukr - nedokážu se dlouhodobě vzdát sladkýho kafe a sem tam nějakýho mlsu, potřebuju cukr jinak se mnou není k vydržení. A stévie mi vůbec nechutná, vyzkoušela jsem březový cukr a sladím od té doby jen tím.
A taky jsme pak našla proteinové pečivo, což mi vyhovuje.

Zda bude výsledek dlouhodobý nevím, nějakou chvíli ji teď nedržím, jen se více zaměřuju na složení jídla, ale zatím se to udrželo i přes vánoce, kdy jsem tedy jedla i normální jídla a cukroví.
Plánuju další kolo, potřebuju ještě aspoň 5 kilo dolů, nebo víc.

Mně ty třeba ani ty kila až tak nevadily, ale jsem malá a ten zadek a břicho pak dost vynikají a hlavně je problém na sebe vybrat pěkný oblečení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.