| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

co menstruační kalíšek?
http://www.kalisek.cz/meluna.php

já ho používám asi čtyři roky zpátky..krvácím hodně, a je to super právě i na cesty, kdy tampon jsem musela měnit třeba po půl hodině, ale kalíšek mi vydrží klidně 8 hodin... můžu s ním plavat, jezdit na kole... čůrat v lese :D

já mám ten luna..samozřejmě velkej, jsem po třech porodech.

ale mají velikost S a teď aktuálně i S shorty... nejmenší, je vhodný pro dívky a ženy co nerodily a neměly pohlavní styk.

nepíšeš jak je dcera velká - myslím vysoká, konstitučně.. není 11 letá holka jako 11 ti letá holka.. já mám čerstvě desetiletou vychrtlinku, které už ale rostou prsa. V rodu sice máme MS pozdější, ale s těma prsama.. nevím nevím.. asi nás to brzo taky čeká, prsa jí začaly růst v devíti, pro ni by ale asi nebyl ani ten MS kalíšek, protože má aktuálně 135cm ale jen 23 kg.
od sousedky ale v 11 byla dcera velká skoro jako já nějakejch 160, prostě už ženská.. tak ta by to klidně dala.

Já mám tu firmu luna, kalíšek je fakt měkkej a když to člověk dobře zavede (je potřeba taky natrénovat), tak o něm fakt nevím.
Tampon se mi při koupání dycky hnedka rozmočil.. a po každém koupání jsem ho potřebovala vyměnit a to teda nevím, jak bych na pláži praktikovala.

Tak bych možná obejdnala od té luny ten úplně nejmenší a do léta zkusila s dcerkou natrénovat.
Já už bych neměnila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.