| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no ženský máte pravdu, ale je to složité..děti jsou na něj hodně citově založené jako táta je fajn, ke mě se taky chová hezky (kromě té žárlivosti) stará se a vydělává hlavně on já se starám o děti a mám péči na dceru.Takže chodím do práce jen brigádně,viceméně abych vypla od každodeního stereotypu, ale musím uznat, že ten jeho stav je možná spojený s tím, že jsem začala chodit do práce.Jsou to 3roky co jsem nastoupila a našla si kamarádky..Podotýkám bydlíme v jeho rodné vesnici a i když tady každého zná tak kamarády nemá..Ano asi bych se měla někomu zmínit o tom jak se chová (ví to jen tchýně prý to má po otci, jeho otec žárlil,ale nezahýbal). Jenže tím,že všude chodíme spolu tak nás všichni obdivují jak dokonalý pár jsme, když už si zajdem sednout do hospody na zahrádku, nebo se pořádají na vesnici akce pro děti tak se účastníme jako pořadatelé..Manžel nerad řeší soukromí na veřejnosti nebo v rodině,myslím si,že ví,že se chová špatně..Nezabavuje mi klíče,ale když už jdu ke kamarádce tak vidím jeho výraz, párkrát jsem šla, ale při návratu domu byl uražený a já už cítila,že je zle.Když budu mít kamarádky u nás doma tak dobrý to je schopný udělat i hostinu a dolejvat nám vínko,ale když já půjdu k nim tak to už není součásti a to mu zřejmě vadí.Také jsem mu říkala, že půjdu na tu jeho vánoční akci v práci,řekne mi tak pojd, jenže on pracuje jako voják takže samý chlap a ti když se opijí to není pro mě.Co tak poslouchám, když mi vypráví co nového v práci,tak to je většinou - jeden se rozvádí, druhý si našel milenki,třetího manželka si našla milence..Kolikrát se mi i rozbrečel, že ví, že stojí za prd a že, ví co všechno dělám a jak to mám těžké - jenže v tu chvíli mi připadal jak malé dítě..jednou jsem zkusila jeho taktiku být žárlivá, ale on to vzal tak, že jsem nemocná, že ho hlídám , že zrovna na něj čeká za každým stromem ženská. Když jsem mu pak sdělila, že tohle dělá on mě a přesně takhle se cítím i já tak bylo vidět jak přemýšlí a i přiznal, že je to humus..jenže jak říkáte tohle se nepředělá..Zkrátka mi vadí to, že on si příjde, řekne jdu tam a tam a já mu odpovím ok..Pak ale příjdu já řeknu šla bych tam a tam a on už roste nechápu to..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.