| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pěkné téma; a napadlo mě,že přesně tak se ptá každá jednotl.generace,když se dostanou do let jako my ted a kdy už jsou z nás vlastně pamětníci~s~

Typuju,že budeš tak o 10 let mladší než já,cca, mě je 52, no a už i o svých dnes téměř 30letých dětech mohu říct,že i jejich dospívání a prožívání mládí(či jak by to napsala)bylo hodně jiné než současných 15-18letých mládežníků,technika udělala velký pokrok,bohužel ne vždy je to ku prospěchu věci a hlavně zdraví těch mladých generací:

- já třeba ještě dlouho v dospělosti čerpala z fyzičky,co člověk nasbíral předtím,stejně jako můj muž a spousta nás dalších,protože jsme se opravdu hodně hýbali,chodili a vůbec podnikali různé aktivity,což dnes u velké části mládeže fakt nehrozí,ale lidské tělo je prostě uzpůsobené stále pro nutný pohyb a co bude s takovým,dnes mladými lidmi zvyklých převážně jen sedět,jednou?

A jinak miluju tohle nostalgické vzpomínání,ano i to,jak jsme se vyzvedávali doma a pak společně lítali venku,debatovali na chodbě v paneláku,školky se švihadlem,s míčem o zed,cukr,káva,limonáda....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.