| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bylo mi 8. Jako největší rozdíl vidím dnešní trend maximálního využit času - jak psal někdo výš, že cestou z práce vyřizuje maily... Mám to totiž stejně. Neumím si představit život bez auta, protože bych ráno musela vyjít z domu o hodinu dřív. Z práce to mám autem 15 minut max., bez auta minimálně hodinu a kroužky by se samozřejmě nekonaly.
Ale možná to tak vnímám, protože jsem jako matka malých dětí hodně v běhu.

Jsem ráda za možnosti, jaké mají moje děti. Já jsem vyzkoušela pár kroužků, ale všechno nějak vyšumělo. Často jsem byla hlavně začátkem puberty osamělá - doma benjamínek a ven jsem neměla s kým, kamarádky měly aktivní rodiče a trávily s nimi čas aktivně. Kroužky, o které jsem stála, jsem měla zakázané. Tím si nechci stěžovat, dětství jsem měla krásné, plné strostlivé péče, ale tenhle pocit ve mně zůstal.

Mobily a tablety u dětí nesnáším. Těžce nesu, že můj muž není schopný pár minut se mnou komunikovat bez toho, aby nakukoval na internet do mobilu nebo jedním okem sledoval TV, z toho jsem fakt zoufalá. Těžko se to pak koriguje u dětí.
Ale já jsem obecně spíš ten ty poustevníka. Mobil budu hledat zas až v pondělí ráno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.