| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Sociálně slabí jsou stěhováni někam stranou..." - a kde by teda měli být, v bytech na hlavním náměstí? Pardon, v tomto státě máme BEZPLATNÉ skolství, brání někomu něco v tom aby chodit do školy a posléze se něčím vyučil? Pokud je zdravý, brání mu něco v tom, aby pracoval? KDO se má proboha starat o nějaké děti, jejichž rodiče žijí v polorozpadlém baráku? Brání někdo rodičům v tom, aby přestali chlastat, hulit, souložit a zvedli zadky od telky a šli si třeba umýt podlahu, uklidit binec kolem baráku a třeba v bytě vymalovat? KDO to za ně má proboha dělat? Pokud chtějí, aby v tom bordelu vyrůstaly jejich děti, je to je JEJICH rozhodnutí. Pokud si doma neuvaří, to to má dělat armáda spásy? To má krmit i líné dospělé? Já vím, ty děti za to nemůžou, ale já taky nekrmím děti sousedky, protože ona sedí a chlastá v hospodě. Děti mají rodiče a ti jsou za ně zodpovědní. Máš hlad? Zeptej se mámy/táty, co bude k jídlu. Je ti zima? Opět se ptej táty/mámy, jestli doma zatopí. Starat se o děti je kontraproduktivní, pokud se na to ti dospělí začnou spoléhat, že jejich děti někdo nakrmí a zabaví.
Já když si doma nevymaluju, budu bydlet ve špíně. taky kolem mě nechodí nikdo, kdo by se mi o to staral. Místo bordelu kolem baráku tam mám kytky. Ale bohužel MUSÍM ZVEDNOUT ZADEL A NĚCO DĚLAT, ne chlastat v hospodě a vypalovat si zobák.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.