| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My tehdá vyhodnotili jako vhodnou dobu mít dítě zrovna tehdy,když měl manžel před státnicema na vš-narodlo se v dubnu a za měsíc on státnicoval.~q~No dneska bych to viděla jako šílený nápad,ale tenkrát se nad tím nikdo nepozastavoval,ani naši rodiče ne,že by třeba říkali,to už jste nemohli ty 2 měsíce počat,či něco podobného.
No a i tak šlo vše jak po másle-muselo.A pak šel muž ještě narok na vojnu a než z ní přišel já opět čekala dítko~:-D.
A skutečnou kariéru jsem vlastně začala dělat těsně před 40kou a hlavně s velmi pěkným fin.oceněním,kdy už byla dítka samostatná.
Kolem 30ky je většinou mladý člověk po prac.str.ještě takové telátko,je to čas na sbírání zkušeností,názorů a jejich vyhodnocování a hl.sebe sama a toho,co by mi vlastně vyhovovalo nejvíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.