| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anette, myslim, ze skutecne nemuzes porovnavat neco, po cem jsi nikdy netouzila (=karieru, cestovani "na volne noze", vyzkouseni si byt zamestnana tu i tam, bezstarostnost =zadne zavazky. I kdyz, jak pises, to "vidis kolem sebe". Co jsi nezazila na vlastni kuzi si muzes pouze snazit predstavit. Ono taky posleze, kdyz deti odrostou a jak vidi, mistni matky po dlouhe materske se snazi nekde v zamestnani upichnout, tak uz toho zas tak moc neuzijou. A v kazdem pripade to je neco uplne jineho si uzivat s ordrostlymi detmi. Absolutne nemuzes delat totez, a to z ruznych duvodu: porad musis pocitat s temi detmi doma a s financemi, ktere otrebujes pro jejich zajisteni. Nemuzes je "zapomenout" a zit tak, jak pred detmi =delat to, co dela nekdo pteadvacetilety.
(Samozrejme muzes delat plno veci i s detmi, ale porad tu ty deti jsou a musis se prizpusobit, musis prizpusobit svuj styl zivota, pridrzujes se zamestnani, protoze o nej mas taky obavy - uz o tebe vsude zas tak nestojej - tim neminim ucitele). Cili vsecko je uplne jinak.

To rikam jako velice akcni osoba, ktera vychovala pri studiu na pokracovani 4 deti a dneska porad smejdi, aby ji nic neuslo. Deti na tu dobu jsem mela ve veku jako dnesni "starsi matky", jejich vrstevnici, kdyz poslouchaji, co jsem pred detmi delala, se vyjadrily, ze ale to tenkrat nikdo nedelal! To nebylo moderni - jejich matky je mely kolem dvacitky, byly v domacnosti a delaly na pul uvazku a nohou ze sveho mesta nepachly. Nechtela bych menit. O nic jsem neprisla, deti jsem zvladla, posledniho v 39 letech (=tehdejsi rodicky na stejnem pokoji mohly byt moje dcery, kdybych ja mela deti v tehdejsim "normalnim" veku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.