| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, samozřejmě, to tak máme, že...

Já 26tt, je mi nějak zvláštně, radši se ráno stavím na gyndě - volám asistentce, zruš mi program na dopoledne, snad tam nebude fronta, ty lidi na odpoledne nech, jedu na kontrolu...

A bylo z toho - lehnout, nehýbat, houkající sanitka, převoz na kliniku, kortikoidy, vyndáme dítě teď nebo počkáme do rána, nemáme neo-kardio-chirurga - tj. počkáme a možná dítě v břiše do rána umře, ale třeba ne, zaberou kortikoidy atd., nebo vyndáme, dítě bez kortikoidů s odhadovanou hmotností tak 900g by stejně asi tu operaci nepřežilo...

No, dopadlo to dobře, akorát z toho bylo teda 10 týdnů ve špitále a do práce jsem se vrátila asi tak za 8 měsíců, že...

Kraviny typu - mám naplánovaný program na minuty a dítě najednou zvrací a má 40 horečku - ani nepovažuju za hodné zmínky, bo to je běžná praxe matky.

Taky šílím z řemeslníků - já jsem organizační typ, všechno prostě podle plánu a oni - ano, měli jsme namontovat x, ale oni nám nedodali y, případně z je v jiné barvě, než jsme chtěli, takže uděláme jen část x a zbytek ve středu. Sorry, ale ve středu jsou objednaní malíři a těm se tu motat nemůžete...To radši to y jedu sehnat, kde to prodávají... Rekonstrukci jsem chtěla mít hotovou do vánoc a v nejhorším se během ledna stěhovat... Hahaha. Ještě před 4 dny to tam byla poctivá stavba, teď už je naštěstí vcelku uklizeno,zedníci vypoklonkováni a chybí už "jen" - dodělat interiérové dveře (obložky), vymalovat, dokompletovat zásuvky, vypínače, lustry, dodělat koupelnu a WC, natřít překrásné vintage dveře, nalepit podlahové lišty.... aby se mohl montovat nábytek a stěhovat, což musí být do 28.2. všechno přestěhované. Do toho mi teda doma leží marod dítě a o tom, jak mi stojí práce ani nemluvím. Jsem úplně v háji. Ale když jsem přežila to první uvedené, tak už v životě přežiju všechno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.