| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, viz moje odpověď níže.
Sedmi velmi pravděpodobně, vlastně jsem si tím dost jistá, ví, jak to u nich ve firmě funguje a dobře tuší, co by nastalo (taky vím dobře, co bych rozpoutala, kdybych to rozmázla, nebo reagovala nějak jinak).
A navíc - vždyť ona se jako oběť necítí, kde to čteš? Mávla nad tím rukou, nijak ji to nesebralo, fotku vymazala a sem to napsala jen v kontextu předchozí diskuze.

A dále - pro TEBE je to krajně nežádoucí chování, ale my nevíme, která ženská na to zareaguje jinak - třeba vstřícně, co ty víš. Možná se to těm chlapům vyplatí, občas něco takového udělat, to já nevím, ale možná jo?
Ani pro mě to není nežádoucí chování, mám pochopení pro sem tam úlety, pokud to nedoprovází já nevím, třeba šikana v práci nebo tak něco, každý jsme jen člověk, a jak říkám, když se člověk upije, dělává kraviny - pokud se nejedná o trstné činy, samozřejmě. (a to já sama nepiju vůbec, občas na vánoce vaječňák a jednou za půl roku sklínku portského).
Osobně to řadím do kategorie "debil" a víc se tím opravdu nemíním zabývat.

Sedmi prostě nevidí důvod pro to, aby se tím zabývala, to je celé. Nic víc v tom nehledá, jako oběť se necítí.
(mimochodem, Sedmi, divím se ti :-) ~;(( ).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.