| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"dokázala jsi Anett příspěvek obrátit úplně naruby."

No, a mne se to vubec nezda. Ja nepisu na rozdil od Anett o nejake seberealizaci, ale o zodpovednosti. Proste si planuju zivot (a nejen ja, ale dalsi9 jinak, nez Anett. A nikde jsem nepsala, ze ma Anett spatny nazor, ale ze clovek vidi ruzne veci na zaklade toho, jakou ma zkusenost sam, a rad odsoudi, kdyz to ma nekdo jinak, protoze zna nejakou Novakou, ktera to tak ma a neni to to prave orechove.

"Anett tou menšinou myslela právě ty ženy, které si pořizují děti před třicítkou. Tvoje poznámka dneska zadna mensina neni, jsou o tom i statistiky, jak prumerny vek prvorodicek za poslednich asi 10 let rapidne stoupl je zcela mimo."

Pro mne to ovsem vyznelo primo opacne.

"Menšinou, která so PODLE TEBE a podle Kudly, ne podle Anett, na žádnou seberealizaci nezmůže" - a to jsem napsala kde? Kdybys me prispevky skutecne cetla - nikde jsem o nejake seberealizaci nekoho nepsala, ptala jsem se, co tim ma Anett na mysli. Psala jsem jen a jen o tom, ze kazdy to ma jinak. Osobne obzvlast to slovo SEBEREALIZACE silne nesnasim. Ma to totiz silne sobecky podtext.


"je opět myšlena ta menšina, co má děti před třicítkou. A ano, stejně jako Anett to začínám tak vnímat, že kdo si první dítě nepořídil až po třicítce,m tak nikdy ničeho nemohl a nemůže dosáhnout, protože to jde jen a jen bez dětí. Přičemž to, co je hodnotné, opět určijete vy."

A opet - ani Kudla ani ja neurcujeme, jak kdo co ma mit, naopak se snazime vysvetlit, ze ANI ROZHODNUTI MIT DETI PO TRICITCE A NIJAK TOHO NELITOVAT NENI MARNE. Obzvlast co se tyce mne - mne je skutecne hluboce jedno, kdo si jak co rozhodne a jak si zivot zaridi. Z Anett obzvlast mi neuslo, jak je spokojena se svym zivotem, a ja ji to preju - ja mam jine priority a s ohledem na jinou zkusenost vidim, ze Anett (kdyz uz piseme o Anett) nemuzu nijak vysvetlit, ze proste neco, co delam jako bezdetna nikdy s detmi delat nemuzu, protoze mam zodpovednost a jsou na mne kladena ocekavani, kterym se nevyhybam, a jsem rada, ze vetsinu to, co jsem chtela zazit, jsem jako bezdetna zazila, a jeste k tomu zazila dalsi veci, ktere mi moje ctyri deti a jejich deti umoznuji.

"V tvých příspěvcích Anett nic neušlo, ale tobě ZCELA ušel smysl toho, co píše Anett" zcela zrejme uslo jak tobe, tak Anett, ale to proste vysvetlit nejde, kdyz se rozhodnes, ze kdo to ma jinak ma to spatne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.