| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Já nemám problém pochopit, že někdo touží a potřebuje si "užít svoje Japonsko". Mně osobně tu vadí řeči o tom, jak matka před třicítkou je nevyzrálá, neví, co chce, nemůže být dobrá matka, protože si nic neužila a pak to všechno dělá s dětma a tedy na jejich úkor...

Myslím, že ani Anett nemá problém pochopit teba, jako spíš má stejně jako já problém s tím, že odmítáte pochopit vy nás, co jsme ty děti takhle chtěly a hlavně že jsme žádné "Japonsko" prostě neměly a přesto jsme v pořádku."

Delete,

ale JÁ jsem neřekla ANI SLOVO o "nevyzrálosti matek před třicítkou", nic takového si nemyslím a je mi úplně ukradený, jak to má kdo jinej, a nenapadlo by mě hodnotit "jaká je kdo matka", protože mě to u jinejch lidí nezajímá a nemám potřebu to kritizovat. Proč to tedy říkáš mně?

I to s tím, že "odmítáme pochopit my vás" je, odpusť, ale totální nesmysl, protože já a ani myslím Eudo jsme tu NIC takovýho neříkaly. Naopak já jsem tu myslím dost jasně řekla, že já jsem svý "Japonsko" potřebovala, ale jsou lidi, co ho nepotřebujou a je to zcela OK. (Podobně jako někdo má potřebu se "vybouřit" střídáním partnerů v mládí a já ji neměla, a taky to považuji za OK.

Jediný, co jsem řekla, bylo, že JÁ vím, že SVÝ sny bych si už s dětma splnit nemohla. Byly to konkrétní věci, který jsem já měla nějak a jiní lidi to maj zase jinak, a JÁ S TÍM NEMÁM PROBLÉM, protože to u nikoho jinýho než u sebe neřeším, nic mi do toho není. A pokud by mě za to někdo chtěl kritizovat, tak mně to bude úplně u zadku, protože JÁ mám přesně to, co jsem chtěla, a jsem tak spokojená, takže jak by mě mohlo rozhodit, že nějakej cizí člověk, kterýmu do mý volby vůbec nic není, s ní případně nesouhlasil?


Ty jsi také udělala svou volbu a říkáš, že jsi s ní spokojená. Já Tě vůbec nekritizuju a ani mě to nenapadlo, přesto sis moje slova vyložila jako kritiku a neseš ji úkorně? Proč? I kdyby to BYLA kritika (jako že přísahám, že mě to skutečně ani nenapadlo), a Ty jsi se svou volbou v pohodě, tak bys ji přece měla mít v paži, protože Ty VÍŠ, co děláš a proč to děláš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.