| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ted jsem si precetla tvoje stary diskuze a normalne jsem se rozcilila. To snad neni mozny. Na co jeste cekas? Podle tvojich slov cekas ze ON si uvedomi a ze ON se zmeni ze pry ze se ma kam vracet.
Nezlob se ale on se k tobe chova jako k prasivymu psovi. Ma te za posledni onuci. A nedej boze se ozves. Hned te zarazi a ty uz se radsi na nic neptas aby si panicka nerozcilila jeste vic.
Vzdyt to trva uz leta.. Pises o nasili,ponizovani,nadavkach,neverach,okradani atd.
Podle tebe jenom krize ktere mu odpoustis a vzdy si ty ta ktera jeste prosi o odpusteni.
Vzdyt to je masochismus. Ten od tebe jeste neodesel podle mne z jedineho duvodu. Ze kazda ze kterou si neco zacne ho opusti protoze brzo zjisti ze to je debil. Proto uz davno odklada na stranu. A jesli hleda mezi mladyma holkama tak ho mozna jeste vyuzijou na vylety proto ty sluzebky a akce. A pak odkopnou. A na tobe si pak doma vyleva vztek. Jak na fackovacim panakovi.
Jedina rada Pryc co nejdriv....
A ty psychologicce co ti rekla ze ty mas vinu kdyz jsi do neho stouchla bych vzala licenci.
Ver mi ze elej stres z rozvodu je prochazka ruzovym sadem oproti tomu zustat v tomhle pekle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.