| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, nektery veci nenahradis...protoze jsou necim zvlastni, i obleceni/obuti/vybaveni, protoze Pepince sedi zrovna tyhle boticky/saticky/lyzicky, ktere se uz nedaji sehnat nebo jsou z Nemecka nebo od zemrele babicky blablabla, takovych diskusi jsem uz slysela hodne, takze ja si nic nepujcuju

nam se stalo, ze dcera mela plastovou kolobezku, pujcila jsem ji znamym, ale muj partner prvni veci po dceri schovava, prvni boty, prvni lyze, prvni lyzarskou kombinezu, dokonce prvni jeji jégrovky z moiry, prvni trikolku, on je v tomhle divnej, pak holt ma tuny veci, vozi to na chatu....a ja jsem tu prvni kolobezku pujcila znamym, jim se rozbila, tak ji vyhodili, meho partnera malem odvezli do Bohnic, ze nebude mit schovanou prvni dcery kolobezku :-)

mne to pripomina ten americkej film, nevim, jak se jmenoval, komedie, jak prachata dvojice mela maleho synka a oni meli v dome udajne nejaky "poklad" a sli po nich zlodeji a nakonec se ukazalo, ze poklad je mistnost, kde maji vsechny veci po synovi, kocarky, postylky, dupacky, kolobezky....tak my to mame stejne :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.