| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tizi,
Jenže jsou tu tací co mají živnostensky list 20 let jen proto, že jsem si kdysi chtěla dát palickovani o komise.
Později na to,aby mohla předvádět řemeslo na trzích, aby lidí věděli jak se to dělá, mohli si to zkusit. Protože mi to přišlo důležité. Nepotřebuju vydělávat milióny. Účtenku vydávám i těm co mi ji vrací, nacpu zpět ke zboží.

A EET mi vadí, hodně. Připadám si jak největší zloděj....a opravdu si hledám něco, za co nebudu muset dát tisíce.....nechci to mít, k ničemu to nepotřebuju, daně platím.

A to nám v 1997 slibovali, že tyhle řemesla se budou danit jen z toho co utrží.....a po dvaceti letech jsem se dočkala této šaškárna.

Prodám toto za měsíc tolik kolik mi stačí...nepotřebuju milióny. Baví mě to....proto to vyrábím pro ty co tyhle řemesla nezvládají....něco umím od babičky, něco že školskýho ústavu uměleckých řemesel a něco jsem se naučila sama.

Ale tomu asi neporozumis.....

Jo a telefon mám tlačítkovy....stačí mi. :-) net mám doma, nepotřebuju být 24/7dní online....a

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.