| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitys, ale mně se ta klasická homeopatie moc nelíbí (jako mně osobně), blíž mám k té francouzské.

Ale moje kamarádka (už jsem ji teda dlouho neviděla a je zdaleka) u Zachariáše studovala a nemůže si ho vynachválit...začla vlastně kvůli nemocnému synkovi.

Já jsem tuhle "klasickou" ale opravdu vyhledala před 2ma lety kvůli dcerce, co se rozhodla vyzkoušet jednorázově drogu ~a~...dobrý, vyhodnotila jsem ji na tento problém jako nejlepší, a pomohla - a jsem za to strašně vděčná.
Vlastně taky "vyvedla" nežádoucí látky z těla. Ale to už nejde podomácku, to člověk musí vyhledat odborníka.

Ale tady v tom případě, na který jsem reagovala, za předpokladu, že člověk by chtěl jen doma zkusit, zda se to nezlepší, je ta Thuja docela dobrej tip, myslím...stojí asi 90,-, vedlejší účinky žádný, maximálně nepomůže.

Jinak na celkovou péči mě jako samotnému určitě vyhledávám homeopata...

Už jsem tu ale psala, že i s Boironem (on tady snad ani dřív jiné nebylo) máme zkušenosti dobré, třeba manželova artróze viditelná i na RTG, dceřin ekzém...a spousta dalších...nedávno jsem si zastavila silné krvácení, kdy jsem si myslela, že už budu muset do nemocnice - a to jsem k tomu dosahu působení v tomhle případě byla sama silně negativní a skeptická :-).

Byli jsme poprvé u docenta Irmiše tak před 22 lety, poslouchala jsem ho, jak mluvil o homeopatii na radiu Alfa, zaujalo mě to, pak jsme ho vyhledali kvůli synovi a jeho angínám a zánětům ucha - problémy ustaly hned.

Škol je víc...ale podle mne fungují všechny...ale nejsem odborník, nemůžu posuzovat.
(A taky mám ráda autopatii (to je vlastně taková homeopatie pro domácí použití), i když tady spíš tu "klasičtější" a hmotnější, teď už je to pro mne moc "ezoter")

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.