| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prodávají se i kombi desky indukce+el.sklokeramika

JInak já mám tedy už 12 let elektriku-sklokeramiku,tehdy byly indukce ještě šíleně drahé.Jsem s ní spokojená,zas tak často velké hrnce s vodou nemusím uvádět do varu,takže fakt,že to vaří rychle,pro mě až tak podstatný neni.
Naopak u sklokeramiky se mi líbí využívání zbytkového tepla,kdy vařím zdarma několik minut.

Protože se jedná o povrch hladký a rovný,když se něco připálí,tak v ohodě vyčistím pár tahy spec.kovovou škrabkou a je to.

Možnost používání zon mám taky,bylo to už 12 těmi 12 lety,to neni nic objevného a neni to jen u indukc.

Doporučuji kovový rámeček,hodněkrát jsem četla,že když neni,může dojít a také dochází při větší neopatrné ráně či bouchnutí k odštípnutí na desce.Mám kovový rámeček,je to i pěkné po designové str.,a bud v klidu,nic v mezírce mezi rámečkem adeskou nezůstává,žádný binec.

Počítám do budoucna s tím,že nám stávající deska taky už někdy udělá pápá a taky hodně uvažuju co pak pořídit,ale mám dost pánví,byyť laciných,co na indukci nejsou,taktéž využívám při vaření i dost simax,to vše bych musela vyhodit a nakoupit nové,a z toho už tak nadšena nejsem.Takže se přikkláním opět ke sklokeramice,údržba je perfektní,nesrovnatelná s dříve plynovými sporáky.A jinak i všechny vlastnosti a funkce co mají indukce mají sklokeramiky taky.A jsou pořád levnější,takže je i diskutabilní,kolik se ušetří pouze tím "rychlým varem"či přímým předáváním tepla.To záleží i na tom,jak moc se kde vaří.

A pozor na různé strojky a pumpičky-kardiaci,cukrovkáři,těm strojkm indukce nedělá vůbec dobře.

A když řešíš zavařování - tak si kup el.zavař.hrnec.Nebo se dá i v trubě atp.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.