| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Karkulko, to máš naprostou pravdu, nedávno jsem tu psala, že se do kol a pepsin začal dávat glukózo-fruktózový sirup místo dražšího cukru...třeba v Polsku si to ale nedovolili.
Už je cukr i u nás zpět, asi se jim ta změna neosvědčilo.

Věci třeba z Opavie už ani nekupujem, jsou čím dál hnusnější, mám ale pocit, že Opavii koupil Mondelez...prodáváme svoje tradiční značky cizincům...nevím proč. Možná majitel vydělá víc, než by dal za protlačení svého zboží do řetězce a tlačení cen dolů.
Sušenky jím jen z Lidlu, takový ty čokoládový s lodičkou...ale tak aspoň nemlsám.

Možná i proto, že LIDL má zboží s nějakou tou přirozenou kvalitou (pokud tedy popisky nelžou), nakupujeme hodně věcí tam...

Jinak už se mi párkrát poslední dobou stalo, že jsem šla některé věci, co jsem si ukousla, vyplivnout ~:-D, fuj! A příště si je nekoupím.
Minule to byly párky z Kostelce ~:(, který nedopatřením někdo přinesl domů.

jenže "oni" nám vysvětlí, že to vlastně chceme ~:-D, že je to dělané pro českou chuť, že to Češi tak vyžadují...

A ad Německo a jídlo...mně se teda úplně nezdá, že by tam měli o tolik levněji, a to máme Německo za rohem...dřív se tam vyplatilo kupovat, poslední dobou bych neřekla.
Polský Lidl se mi zdá třeba dokonce dražší, než český, máme ho tu hnedka za hranicemi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.