| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

syny učí jedna učitelka, které si opravdu nevážím, považuju ji za špatnou, dokonce tak, že pokud se synem nezvládnu jeden z předmětů, nedostane se na vš, kterou chce, kvůli ní a jejímu přístupu. Na tuto učitelku si stěžuje z různých dvodů víc rodičů, děti si stěžují taky.
Tato učitelka se na třídní schůzce ptala, jestli má někdo nějaký dostaz k jejím předmětům, zeptala jsme se na jednu věc a ona reagovala tak, že by se to dalo považovat za urážku, za opovrhováním rodiči, prostě hysterická reakce podobná tomu, co mi popisují kluki, jak jedná s dětma

moje mínění o ní se moc nezměnilo, vlastně se jen potvrdilo

až po čase jsem se dosala k debatě o ní s vedením školy, vedení slíbilo změnu, hlavně proto, že nejsem jediná, kdo si stěžuje

a výsledek? změna se nekonala, žádná

takže můj závěr - je úplně jedno, komu si člověk jde stěžovat, staejně se ni nezmění, a pokud bych měla (nebo spíš pokud by kluci měli) jakýkoliv problém s touto učitelkou, nestojím o další hysterický výjev, šla bych přímo za ředitelem

s jiou učitelkou jsme se snažila všechno řešit, stejně to nevedlo k žádné změně, pochopila jsme, že je to ztráta času a syn je na jiné škole, kdybych do toho tahala vedení, jen by se prodlužovalo trápení

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.