| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já je právě znám. Nechci říkat, že dřív byli všichni pracovití a zodpovědní, ale móda mamahotelu běží v současnosti v nebývalé míře. A ne, není to nedostupností bytů. Kdo chodí do práce, tak na hypotéku na menší byt rozloženou na 40 let dosáhne. Ale proč by to dělal? Žít u rodičů je pohodlné a levné, to je fakt, vždycky najde čisté fusekle ve skříni a v lednici taky vždycky něco bude. A zbyde víc času na zábavu. Ano, studují. Často obory, které jsou v praxi úplně k ničemu, ale dokud studují nemusejí řešit takové otravné přízemnosti jako je bydlení a práce.
Vlastně je povzbuzující číst, že někdo takové kluky nezná. Asi mám teda smůlu na okolí, ale já jich znám dost. Moje ségra se po dlouhých letech s jedním takovým rozešla. Od maminky přešel k přítelkyni, většinu času nepracoval, nebo jen občas, aby něco na uživení bylo a očekával, že se ségra bude chodit do práce a opečovávat jeho maličkost a dodnes nepochopil, co dělal špatně, vždyď je přece normální, že se ženská "stará". Druhýmu se zase narodilo dítě, s přítelkyní spolu nežijí, ona má svoje bydlení, on ji a dítě vlastně navštěvuje, ale od maminky se neodstěhuje. A takových by bylo ještě víc, tohle je jen namátkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.