| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

takže mám nechat manžela,aby mne deptal a ještě aby mě pomluvil před dětma, že máma se rozvádí, protože je to kr..a (jak mne mimochodem taky označil)a neví roupama coby, protože já jsem takový zlatý člověk. tak to v žádném případě, chtěla jsem jim vysvětlit, proč se na to chystám, aby věděly, co bude. dusno doma vnímají i ony a věřím, že víc bych jim ublížila,kdybych to nechala jen tak a tvářila se, že je to v pořádku. a mimochodem maželovi jsem se o variantě rozvod zmínila taky - nechtěl mluvit, tak jsem mu napsala - o tom, co bude dál, jestli spolu zůstaneme nebo jestli půjdeme každý po svém - krátký rozhovor sice proběhl, ale vyzněl do prázdna a nakonec se mi ještě vysmál, že mi nebude odpovídat na psaní.ne, to že jsem svůj záměr řekla dětem neberu jako podraz.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.