| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Normálně bych to taky vnímala jako chybu obou, ale - a nechci si na nic hrát - nikdy jsem mu nezavdala příčinu, aby se choval tak, jak se chová. Poprvé mě podvedl rok po svatbě,když jsem chtěla vzít svoji nemocnou matku k nám domů, řekl, že to v žádném případě, že se potřebuje vyspat. Když byly děti malé, nestaral se, protože od toho jsem na mateřské, večer žádné vstávání, potřebuje se vyspat. U porodu nechtěl být, a pak všude vykládal, že jsem ho tam nechtěla. To jen část z naší bohaté historie. Posledních šest let (začalo to poté, co jsem si dodělala VŠ)začal být hrubý, několikrát mě napadl a když jsem chtěla, aby se omluvil, řekl, že mi měl ještě přidat.Není výjimka, že se sebere, odejde večer z domova,aniž by řekl, kam jde a vrátí se v 6 ráno. Ne, neberu za rozpad manželství zodpovědnost. Měla jsem o něm pochybnosti už dávno, ale myslela jsem, že je to tak v manželství normální. Postupem doby jsem zjistila, že to takhle nefunguje, že se chlapi chovají k ženám velice hezky a s úctou.Vůbec ale nevím, co je za člověka, že dovede s někým rok nemluvit a vůbec mu to nevadí a nehodlá s tím nic dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.