| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko,

nevím, zda Tě potěším, ale já to jednu dobu měla úplně stejně - část mého okolí tvrdila, že "se to musí" a já byla z toho zmatená úplně stejně jako Ty, úplně hmatatelně jsi mi to připomněla. Připadala jsem si nějak defektní a tupá, že to nedokážu rozklíčovat, plus to neustálé napětí, jestli něco nedělám špatně a vlastně o tom nevím, přesně jak říkáš.

Naštěstí jsem se poměrně brzy dostala do prostředí, kde si na to nikdo nehraje, a byla to nesmírná úleva. (Ale ke svému zděšení se sama občas přistihnu při přiblblých tanečcích, když od někoho něco chci a myslím si, že na to nemám tak docela nárok, tj. že je to od něho laskavost. A nafackovala bych si za to a snažím se toho zbavit).

Dneska si myslím, že ti "tanečníci" to taky nemaj lehký, ale ne kvůli chybám okolí, ale proto, že si sami chtěj určovat pravidla podle sebe, kdežto aby to fungovalo, tak ty pravidla musí být srozumitelná oběma stranám (chci-nechci je jasný, významný pohledy ale vůbec).

A mimochodem, chápu i Tvého manžela s tou borovicí - tady ses nejasně vyjádřila Ty (promiň ~x~), "je to hezký" nerovná se "přesně to chci".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.