| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak vidno, žádné změny, jen keců plná pr.. Po téměř deseti letech!
Tehdy akutní císař v pátek večer, nad ránem mě budila sestra a nutila do sprchy, motala jsem se, omdlívala, stejně mě šoupli na normální pokoj - kde se zrovna balily dvě matky s dětmi vedle sebe. Pak jsem tam byla dvě hodiny sama a čučela do stropu, bylo mi zle, bála jsem se hýbat, dýchat a myslet. Pak přibyla paní, co měla prcka na intermedu se žloutenkou, furt se koupala, krémovala a malovala.. Za mnou dvakrát přišla sestra učit mě odstříkavát, o miminku nic nevěděla. Až o půl jedné přijel muž, on mi řekl, že kluk žije, že je krásný a že je maličký. Posadil mě na vozík, vyvezl do druhého patra a ukázal mi ho. Dodnes jsem mu vděčná, nevím, jak bych to sama ustála - možná to tak vidím zpětně, ale byl to hrozný stres..

Domů mě poslali po pěti dnech, v úterý, vůbec jsem nechápala, co tam mám dělat, po dvou hodinách převalování v posteli jsem fičela zpátky za ním - a tak každý den, od rána do večera. Tři měsíce. Stála jsem u inkubátoru a koukala jak do akvária, do náruče mi ho dali až po třech týdnech, balík v zavinovačce, byl mu vidět sotva nos. Taky jsme tehdy bydleli u nemocnice, celé noci jsem čučela na špitál a čekala na ráno. Nevím, jaká byla tehdy práva, ale lůžka nebyla a nejsou dosud (v nemocnici na podzim 2015 jediný pokoj pro matky s dětmi obsazený, byla jsem osm dní na křesle u postele).
Doufám, že už je to jinak, už jsou organizace, skupiny, které pomáhají, dětem i maminkám, zrnka a tak.
Jela jsem tam v letních šatičkách, domů jsme jeli s prvním sněhem..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.