| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jentak, moji rodiče ale neuvažovali, zda je něco moderní - nebo nemoderní. Prostě to měli víc - líbí-nelíbí, jestli je to zachovalé nebo ne, a vejdu se do toho-nevejdu.
Pokud z těch věcí neztloustli a líbili se jim, nosili je dál. Oni za oblečení neutráceli.
Nepamatuji si všechny kusy oblečení svých rodičů, ale prostě si jako děcko vybavím, že celé dětství a ještě v dospívání si mámu pamatuju v khaki šatech. A máti sama měla oblečení, o kterém říkala, to jsem nosila i na škole, je to z dobrého materiálu a já si jí v tom pamatuju v té první třídě...
Co je na tom tak divného.
Za komunismu to oblečení nebylo tak levné a dostupné jako dneska.
Navíc řada trik z bavlny vydržela fakt dlouho. Ještě já jsem nosila nátělníky po mamce, které ona nosila jako dospívající. A totéž svetry z umělotiny.... ty jsem vyhodila jako netknuté, protože se mi nelíbily.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.