| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Studovala jsem, měla vždy několik prací, stavěli jsme dům. Ano, studium i ty praxe mi velmi pomohly k zisku aktuálního zaměstnání, kdy jsem slušně placená na velmi zodpovědné pozici (která mne baví, ale je opravdu extrémně náročná). Ale...stálo mne to zdraví a utekly mi ty nejkrásnější léta života mých dětí. Moc bych si přála třetí dítě a opravdu si ho užít (ale to nikdy neklapne, manžel je zcela zásadně proti). Určitě bych trochu pracovala, já to jinak neumím, ale prostě bych se věnovala hlavně dítěti. Dětem se teď věnuji v jejich školním věku maximálně, ale...asi bych to dělala v minulosti jinak. Jenže to je to bláznivé mládí. Jsem hodně aktivní člověk a tak nevím, zda bych byla schopna to mít jinak...Pokud jste toho schopny, tak doporučuji věnovat se hlavně dětem, trochu studovat, trochu pracovat ano, ale ne šílenosti, kdy jsem celé noci trávila učením nebo prací (a opravdu na tom nechala zdraví).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.