| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, ničení nepřihlížím! Nikdy jsem jen nepřihlížela. Děti máme vychované, ale malá tenkrát asi 1,5 roku vzala centrofixy (kde je vzala už nevím) a celou sedačku místo vedle místečka počmárala různými barvami. Bydleli jsme tenkrát na pronájmu a naši sedací soupravu jsme měli v ložnici - dcera neusnula, já ano, tak ona měla hodinku na to, aby si malovala. Já jsem pak drhla a drhla... fixy jsem sundala, ale s nimi jsem zničila i potah. Potom už to byly spíše náhody - ty knoflíky často někdo utrhl tak, že se zachytily do zadních kapes riflí. Máme i psíka, ten když byl štěňátko, tak na pár místech dole okousával rohy - to nešlo příliš vidět, ale stalo se. 3x jsme se stěhovali - napoprvé o 200 km dál a jak píšu vždycky se při manipulaci na ní něco poškodilo - byla opravdu bytelná, takže i těžká... Při posledním stěhování manželovi a jeho kámošovi, který nám pomáhal spadl kryt úložného prostoru a zlomila se ta sedací část - 3 roky jsme seděli na vypodložené manžela chytrými knihami (Marx, Lenin... ~t~) - nikdo to nevěděl, nepoznal to... Opravovat starou se nám nechtělo, to už raději vezmeme novou. Starou jsme nechali odvézt do sběrného dvora, kde ji rozeberou... takže myslím, že jsme tím ani příliš nezatížili životní prostředí :-) Fakt mám radost, že máme sedačku moderní, velkou... nelituji toho, že stará "nešla" opravit. Mám ráda změnu a hlavně to co jsme pořídili před 15 lety se hodilo do jiného bytu než se nám hodilo teď ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.