| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám v širší rodině dvě mladé maminky, jsou to nevlastní sestry. Žily spolu v jedné rodině od 10 a 12 let, a vždycky spolu dobře vycházely, vzájemně si nosily svoje oblečení, sdílely holčičí tajnosti, atd. Před pár lety si starší našla partnera, nynějšího manžela, a jejich prostřednictvím se seznámila mladší sestra s nejlepším kamarádem svého dnes švagra. Tento vztah ale nevydržel a rozešli se. Mladší sestra si našla jiného partnera, kterého si vzala, její bývalý přítel je sám, a je "pečený-vařený" v rodině starší sestry a svého kamaráda. Vztahy mezi sestrami jsou od té doby poněkud napjaté, starší ze sester má za zlé té mladší, že jejich kamaráda opustila, dokonce jí kvůli tomu ani nešli na svatbu.
Ale o co jde: starší ze sester má 2,5 letou holčičku, pro kterou dostala zdarma kompletní výbavičku mým prostřednictvím od jedné mojí kolegyně (vyrovnaly jsme se mezi sebou). Mladší ze sester má 4 měsíční holčičku, a teď jsem se náhodně dozvěděla, že starší sestra jí výbavičku po své holčičce prodává. Přijde mi to nefér, na druhé straně uznávám, že s tím, co dostala darem, si může dělat, co chce. Trochu váhám, jestli se mám do toho vložit nebo ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.