| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A kde je to psáno, že nemůžu?

Já jsem v životě neprodala ani kousek oblečení, ale pro někoho je to třeba v rozpočtu významná položka/kupuje si značkový věci/má pro to x důvodů, na který má právo.

Přišlo by mi hodně divný vyžadovat po členech rodiny, aby mi cokoli dávali zadarmo. Pokud to udělaj, je to jejich dobrá vůle, ale pokud ne, tak je vrcholně neslušný to po nich vyžadovat.

Tady ovšem je trochu jiná situace - zakladatelka darovala, obdarovaná prodává. To se přiznám, že by mi jako dárci taky vadilo (ale komukoli jinýmu si myslím, že do toho nic není). Sice bych to vnímala jako dárce tak, že když to obdarovaný už dostal bez podmínky (třeba že bych mu při předání řekla "až to nebudeš potřebovat, tak mi to vrať/dej to ségře), tak mu nemůžu mluvit do toho, co s tím udělá, ale může to ovlivnit moje další chování k němu (třeba že už mu nikdy nedám nic takovýho, u čeho by mi vadilo, že to pak prodá dál).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.