| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, je fakt že já tedy vlastně už nevím nakolik se to maso dalo či nedalo jíst, neb ono vlastně po většinu času nebylo žádné co by se dalo koupit. Co si víc ohledně těchto věcí pamatuju měli jsme už tu zahradu, ale to už jsem byla trochu větší, jak to bylo předtím se musím zeptat.

Neměli jsme k dispozici důchodkyni co by tam vybojovala pozice. Asi to možná nějakou dobu dělala prababička, ale tak byla později nemohoucí na nohy. Asi dokud byla máma doma s miminem tak tam asi nějak do tý fronty chodila, jak to dělala když chodila do práce, to se musím někdy pro účel podobných diskuzí zeptat.

Konexe v masně jsme neměli. Pojízdná prodejna u nás žádná nejezdila. Bydleli jsme v okresním městě. Masnu jsme měli přes ulici, chodila jsem kolem do školy, takže si ten výjev pamatuju dobře dodnes - uvnitř v podstatě prázdno a před obchodem srocení většinou postarších plkajících žen v zástěrách čekajících na příjezd modré dodávky, pak když odešly a pak opět uvnitř (skoro) nic. O výběru ani nemluvím, mám dojem že to fungovalo tak, že prostě to nějak podělili, a kdo si tam vystál ten důlek, tak (snad) něco přiděleno dostal.

A jeden den v týdnu ! No za mně tedy i kdyby tam ten den bylo super skvělý maso, nedovedu si představit že bych to brala jako ohromně skvělou službu veřejnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.