| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Takže nediskutuješ o tom, co se ti nehodí do krámu?"


Ale vubec ne, Kudlo. Snazim se proste jen ukazat I JINOU STRANU nez jen ty obvykle myty, ve kterych si tak radi notujeme.

Krome toho jsem nektere ty, kteri utikali pres hranice a zastreleni nebyli, potkala. Takze to mam ROVNEZ z prvni ruky. A taky vim, jake jine moznosti by cast z nich mela se pres ty hranice dostat.


"(Mimochodem, "nemám o tom ponětí" možná i proto, žee jsem se s rodičema mohla podívat maximálně do východního Německa, kdežto kdybychom nebyli v komunistickým bloku, tak bychom měli pravděpodobně sježděnou půlku Evropy, moji rodiče by cestovat chtěli, ale nešlo to)."

No, nemas poneti, Kudlo, protoze to jednak nemas doctene z nejake jine strany, nez te "nasi" (ono to lip vypada, kdyz se muzeme vsichni litovat, jak neco nesmime kvuliva komunistum, ze jo). Protoze lidi, kteri emigrovali nebo z jinych duvodu zustali za hranicemi maji sve "story", ktere ne vzdycky se zakladaji na skutecnostech - to mi muzes verit, ja je totiz obcas potkavam a a jejich story se behem let dost meni.

Jeste na ukonceni te muzu ujistit, ze v nasi rodine nikdo nikdy komunista nebyl a rezim neobhajuju jako takovy, Jen mne vzdycky nadzvedne, kdyz se na nej svati VSECHNO - kdyz v te dobe to bylo podobne v jinych zemich a obycejny lidi se dokonce meli hur. Ale to chce, aby si to clovek dohledal k porovnavani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.