| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ty nevidíš opravdu žádnej rozdíl v tom, když někdo necestuje, protože na to nemá peníze nebo to není zvykem nebo se mu nechce, a v tom, že to má ZAKÁZANÝ???"

Jo, Kudlo - a to ti zakazal kdo? Ze se to oficielne tvrdi samozrejme nemusi byt pravda.
Proste lidi nemohli cestovat, a to z ruznych duvodu (=viz me opakovani mezinarodnich smluv). A tim padem se traduje, ze to bylo zakazany. Kdyz se nemuze cestovat z jinych zemi, kde neni zvykem svadet vse na system, tak to zakazany neni. A tady nepisu o te soukrome "financni situaci", ale moznosti vubec vylezt za hranice, a ne o sobe.

Ja osobne jsem vyrazila za sefem, kdyz se rozhodlo, ze lidi muzou cestovat na Zapad, vcetne Jugoslavie. S mym tridnim puvodem se sef i reditel podniku zasmal a pravil, ze mi to klidne podepise, ze ani nahodou... No, a za mesic jsem shanela penize na cestu a vyjela do Jugoslavie. Druhy rok, kdy se tradovalo, ze dolozka jednou za zivot, jsem vyrazila za sefem, uz se tak nesmal, ale podepsal. A ja jela zas. Tentokrat uz nasetreno. Zacalo se tradovat, kde mam jaky znamy na vyhodnych pozicich a jakym zpusobem jsem k nim prisla. Zadny jsem nemela, veskere "zpusoby" odsuzovala.
Dalsi rok jsem jela na pozvani. Sef i reditel podepsali, bez smichu. A dalsi zas. Takhle 3 roky do Zapadnich zemi ke kamaradum, ktere jsem potkala v ty Jugoslavii a kteri jezdili zas k nam. Celkem 5 let kazdy rok, kdy vsichni zavistive pomlouvali, jak je to mozny. Mezi tim jsem mela pas porad doma, neodevzdavala jsem ho na policii a nebyla jsem postihovana zadnym zpusobem. Zcela proti pravidlum. Sesty rok jsem vyrazila a zustala po dohode s maminkou.

Cimz diskuzi ukoncuju, protoze musim pryc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.