| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

POkud Ti vadí jeho břicho, tak mu ty krabičky dělej. Z Tvého příspěvku vyplývá, že vaříš. Udělej mu tedy krabičku, oběd, večeři a do krabičky svačiny ovoce a jogurt, ke snídani chleba, kus zeleniny, šunku. Beztak jídlo chystáš, tak to jen hodíš do krabiček. Nicméně si myslím, že to bude tím jídlem. On nesní určitě jeden krajíc chleba, ale tři. Nesní jednu porci, ale tři. Těmi krabičkami mu moc pomůžeš. On už asi není schopen. A sladké? To prostě musíte schovávat všichni nebo je nemít. Když nemůže mít on, nebudeš doma mít Ty. Pokud chodíš do práce, svoje chutě si řeš tam. Děti u babičky nebo kamarádů. Já jsem doma za drába pořád. Tlustá jsem já, dcera i syn. Řeším to už několik let. Bezvýsledně. Sportovat teď chodím 6x týdně. Asi brzo padnu. Zhubla jsem za dva měsíce kilo ~t~. A taky si myslím, že přibírám tím, že jím málo ráno a večer sním hodně moc dietního jídla. Jinak bych ho asi nechala. Je dospělý. Taky by se mi nelíbilo, kdyby mi chlap pořád říkal, že mám zhubnout a chtěl mít doma čokoládky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.