| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

*Owls*,

tohle záleží na osobním nastavení učitelky. Jistě ji za těch 5 let znáte.

Moje kolegyně by si konkrétní poukaz určitě užila hodně. Má mezi rodiči žáků hodně kamarádek a blízkých známých (je místní, znali se už před tím, než začala ty děti učit), takže o ní vědí dost na to, aby jí mohli nadělit dárek na míru a ona si to mohla užít, i když v rozpacích při tom stejně je, to ne že ne....

O mně nikdo moc neví, ne že bych nechtěla sdělovat, ale mám úplně jiné složení rodičů, kteří nejsou ani tak akční, aby stáli o nějaké sbližovací mimoškolní akce, já nejsem místní, prostě ten vztah je úplně jiný, bez ohledu na to, že mi třeba chtějí svěřit své mladší dítko, takže jsou asi spokojení. No a i kdyby mě osobně víc znali, tak by vlastně neměli co mi vybrat. Nedokážu ocenit poukázku do obchodu (leda snad do knihkupectví), wellness apod. je pro mě trest, šperky ani jinou parádu nenosím...

Jako když už by chtěli dát hmotný dar, asi bych ulítla na štěněti nebo kotěti, ale děti jsou dostatečně informované o počtu našich koček, takže to stejně nikoho nenapadne ~;).

Když tak o tom přemýšlím, tak ani nevím, jestli rodiče mých dětí vědí, že kytka je pro mě zbytečná...jako jo, beru ji jako symbol tohoto povolání a konce školního roku, ale stejně mi přijde těch kytek líto, i těch v květináči, protože ať dělám, co dělám, každou zahubím ~f~. A já mám kytky ráda, takže mě to mrzí....Naopak čokoláda neurazí, stejně jako sklenička s pečeným čajem, mandlemi v medu, krabička čaje...

Obecně to jsou pro mě prostě cizí lidé, se kterými mě spojuje právě jen to, že jsem 3 roky učila jejich dítě. Pokud jsou spokojení a chtějí mi to sdělit, tak právě to konkrétní sdělení má pro mě cenu zlata. Jakýkoliv hmotný dar je moc hezký, ale já nevím, co tím chtěl kdo říct....a kdo tím chtěl co říct...a já potřebuju to vědění, ne ty věci ~d~.

Ostatně se tu dá dohledat moje téma o dárku k narozeninám, který jsem měla dostat od kolegyň, kde ten vztah může být výrazně osobnější...a jaké bolení hlavy jsem z toho měla...a nakonec jsem si nechala dát peníze a koupila za to protibleší obojek pro jednu z koček (no, skoro jeden celý....). Cokoliv víc pro mě mi přišlo úplně zbytečné ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.