| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale tady nejde o blahobyt exekutorů, ale nastavení společnosti k tomu, že něco vlastnit, používat, něco dělat(dávat děti do kroužků~:-D), tě řadí do akceptované společenské vrstvy.

-No, to je právě ono! Uhodila jsi hřebíček na hlavičku! A připadá mi, že množství věcí a zážitků, které je nutno vlastnit a zažívat je bohužel čím dál větší. A tak si hodně lidí půjčuje, aby měli na to, co se v dnešní době bere jako standart. A tak se limit pro tzv. standart stále zvyšuje.

Z jedné strany tu frčí diskuse o kvalitním odívání, trávení volného času (dovolené), nákupech spotřebičů a z druhé strany požaduješ od současného člověka, aby si spočetl, že jeho příjem pokryje 3x do roka bundu z tržnice a vycházky na kopec?

-No a jak jinak by to mělo být? ~a~ Pokud mi moje příjmy stačí tak akorát na výlet na kopec, je na místě se zamyslet proč to tak je a co mohu na tom změnit. Tj. budˇ najít černou díru, kam bezúčelně odtékají peníze a snížit výdaje, nebo zvýšit příjmy, popřípadě obojí. Pokud to z nějakých důvodů nejde, tak mám holt smůlu. To je snad normální ne? A ne si vzít půjčku, abych měla taky to co soused. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.