| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zetko,

tak názorně, jo?

Setrvale mě obviňuješ z manipulací a lži (už se to stalo takovým tvým stereotypem), přičemž ani jednou jsi nebyl schopen mi to "dokázat" (což by šlo poměrně těžko, protože se snažím diskutovat maximálně korektně a pokud je mi známo, nic takového nedělám).

Naopak já mám z tebe dojem, že se snažíš účelově měnit jednak definice (tvá definice "lži", o které jsme se bavili posledně, byla například úplně mimo), jednak tvrdošíjně popírat věci, které jsou naprosto evidentní, takové "zapírání nosu mezi očima", to byla ta "téměř každá druhá", u které jsi se zarputile hádal, že kdo to pochopil jako "polovinu" tak že LŽE. Podobně vnímám i diskuse o gramatice, kdy nejen že neuznáš evidentní chybu, ale ještě obviníš oponenta, že ON je úplnej kretén (kdyby ses vymezil třeba proti tomu, že není fér ti vytýkat gramatiku, když jde ve skutečnosti o věcný spor, tak bych s tím neměla problém)

Navíc už z podstaty a věcí je poněkud odvážné, či přesněji řečeno naprosto nemístné, se vyjadřovat o mé "povaze a chování", když mě znáš pouze v podobě virtuálního nicku. ~;)

Nadávání bez důkazů je sice možná efektní, ale poněkud bezzubé (znovu připomínám, že jsi ANI JEDNOU žádnou moji údajnou "lež" nebo "manipulaci" neprokázal), vyzývám tě tedy, abys buď svá tvrzení založil na konkrétním příkladu, nebo to budu brát, že jen účelově manipuluješ a lžeš, abys mě poškodil, protože žádné skutečné argumenty nemáš. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.