| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To mě baví. Všichni jsou divní jen ty mezi nimi jsi byla úplně jiná! ~t~

Já jsem teď zjišťovala, jestli je otevřeno na velikonoční neděli, protože v noci přiletíme do ČR a budu potřebovat nakoupit. Naštěstí je.

Nakupovat na několik dnů dopředu je snad normální, kdo by chtěl volno trávit v obchodech. Já třeba vařím pouze z čerstvých surovin, jíme čerstvé pečivo, takže dvakrát za měsíc do obchodu nepřipadá v úvahu, a ty 4 dny jsou tak strop co vystačím s nákupem. Maso mám v mražáku jen jeden pohotovostní balíček, jinak si nedokážu představit, že koupím čerstvé maso, ryby a šoupnu to do mrazaku. A pečivo už vůbec ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.