| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ja jsem zacinala jezdit po cca 12 letech od ridicaku, donutila mne ntnost, protoze jsme se prestehovali na vesnici. Jezdim uz 10 let s stale vidim to takto:

1. vim, ze nemam na to jezdit v praze a vetsich mestech. Vim, ze se nedokazu zorientovat v tom zmatku dostatecne rychle, ridici ve mestech jsou na me moc drsni.

2. jezdim kazdy den po mistnich okreskach, rozvazim deti kam je potreba, zvladam okresni mestecka, zvladam dalnici. Jsem schopna dojet k obema babickam cca 150km.

3.kdyz musim jet nekam, kde to neznam, vzdy si nastuduju trasu, kde vim, ze me ceka komplikovana krizovatka, dopredu si to rozeberu

S bodem jedna jsem se smirila, nestoji mi za ty nervy se s tim prat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.